Batéria do elektrických vozítok 6V 7Ah

Objavte našu širokú ponuku batérií k elektrickému autíčku 6V 7 Ah, ktoré poskytujú spoľahlivý a stabilný zdroj energie pre vaše elektrické vozidlo. Naša kategória batérií ponúka vysoko výkonné batérie s napätím 6V a kapacitou 7 Ah, ideálne pre rôzne typy elektrických autíčok. S našimi batériami môžete byť istí, že vaše autíčko bude mať dostatok energie pre dlhé a zábavné jazdy. Preskúmajte našu ponuku a vyberte si tú najlepšiu batériu pre vaše elektrické autíčko!

1 položiek celkom
gelova baterie pro elektricka auticka XINLEINA 3FM 7 6V 7Ah
22,90 € –30 %
15,90 €
Kód: S-6V7AH
  • Spoľahlivý výkon: Batérie s kapacitou 7 Ah poskytujú spoľahlivý a stabilný výkon pre dlhé hodiny jazdy vášho elektrického autíčka.
  • Dlhá životnosť: Naše batérie sú navrhnuté pre dlhú životnosť a trvanlivosť, čo zabezpečuje dlhodobé využitie vášho vozidla.
  • Jednoduchá inštalácia: Inštalácia batérie do elektrického autíčka je rýchla a jednoduchá, čo vám ušetrí čas a uľahčí hranie.
  • Univerzálna kompatibilita: Batérie sú kompatibilné s rôznymi typmi elektrických autíčok, čo zabezpečuje, že nájdete správnu batériu pre vaše vozidlo.
  • Výkonná kapacita: Kapacita 7 Ah poskytuje dostatok energie pre dlhé a zábavné jazdy s elektrickým autíčkom.