O nás

Pre detský úsmev - to je dôvod, prečo vznikol náš e-shop. Minister hračiek vie, čo majú deti radi. Má veľa krásnych hračiek pre každého malého nezbedníka. Je tu pre vás, aby hranie bola radosť, zábava i rozvoj a učenie. 

Prečo nakupovať u nás

 
Široký sortiment tovaru

U nás na Ministerstve hračiek dostávame svojmu menu a snažíme sa vytvoriť čo najväčšiu ponuku hračiek ako pre chlapcov, tak pre dievčatá. Či už ako darček alebo len tak, na Ministerstve Hračiek určite objavíte niečo nové, čo si Vaše dieťa zamiluje. Ministerstvo hračiek myslí aj na rozvoj Vašich detí a v kategórii Autá a vozidlá si určite vyberiete z ponuky dopravných prostriedkov, ktoré pomôžu rozvoju motorických schopností dieťaťa.

Minister Hračiek, myslí aj na tých najmenších a pre tie má pripravené vzdelávacie hračky a hry, vďaka ktorým si Vaše dieťa užije veľa zábavy, a ešte sa zdokonalia v najrôznejších smeroch. Nakoniec máme v ponuke Hry pre jednotlivca ale aj celé rodiny u ktorých strávite príjemné chvíle.

14 dní na vrátenie tovaru
14 dní na vrátenie tovaru

Ministerstvo hračiek zaručuje, že keď nebudete s tovarom spokojní, tak do 14 dní ho môžete vrátiť alebo vymeniť.

Najnižšie ceny
Najnižšie ceny

Na Ministerstve Hračiek chceme, aby naše hračky boli bezpečné, kvalitne vyrobené, ale aj cenovo dostupné, a preto sa snažíme, aby ceny boli na trhu čo najnižšie.

U nás zaplatíte aj kartou online
U nás zaplatíte i kartou online

Ministerstvo Hračiek ide s dobou, a preto u nás môžete zaplatiť za nákup aj kartou online vďaka bezpečnému systému.

Špecialisti na hračky
Špecialisti na hračky

Ako Ministerstvo Hračiek musíme sledovať trendy vo svete detí, a preto naši špecialisti vyberajú len tie najlepšie a najaktuálnejšie hračky, ktoré prinášajú zábavu, ale aj rozvíjajú deti samotné. Naše hračky sú bezpečné a kvalitne spracované. To je garancia samotného ministra hračiek.

Špecialisti na hračky
Siles Group s.r.o. Hlavní třída 2020/28
Český Těšín
737 01
Špecialisti na hračky
Spoločnost je zapísaná v obchodnom
registri vedenom Krajským súdom
v Ostrave v oddieli C, vložka 74076

IČ:  06991921
DIČ:  CZ06991921

IBANSK8375000000004027384620

Náš príbeh

Ministerstvo Hračiek bolo založené pomerne nedávno, ale vďaka tým najlepším úradníkom a špecialistom na hračky, môže prinášať radosť, a to hlavne deťom.

Náš príbeh

Náš cieľ

Minister Hračiek sa obklopuje len tými najpovolanejšími a sám dohliada na kvalitu hračiek. Hračky z nášho ministerstva sú veľmi kvalitne spracované a bezpečné. Zároveň pomáhajú v rozvoji detí, čo sa týka kreativity, myslenia, vzdelania alebo pohybu. Navyše u nás na ministerstve chceme, aby naše hračky boli cenovo dostupné, a preto sa snažíme o čo najlacnejšie ceny. Ministerstvo Hračiek sa snaží prinášať radosť všetkým deťom vo všetkých vekových kategóriách, a preto neustále rozširujeme ponuku a sledujeme dopyt. Ministerstvo Hračiek je zárukou kvality a spokojnosti.

Specialisté na hračky
Specialisté na hračky
Specialisté na hračky
Specialisté na hračky