Reklamácie

 

Reklamačné podmienky sú súčasťou Obchodných podmienok, ktoré odporúčame preštudovať pred začatím reklamácie.

Pre zjednodušenie vyplnenia reklamácie, prosím vyplňte Vašu emailovú adresu. Následne v schránke nájdete email, ktorý Vám pomôže s reklamáciou tovaru.

Uvedomujeme si, že riešenie reklamácie je nemilá vec, no robíme všetko preto, aby boli obe strany spokojné. Chápeme rozhorčenie, keďže rovnako ako vy, aj my sme ľudia a radi nakupujeme a robíme radosť. Prosíme vás o vzájomný rešpekt, keďže je to najlepší spôsob ako vyriešiť reklamáciu včas a s kľudom. Nie vždy musí byť reklamácia nepríjemnou záležitosťou.

 

Doručovacia adresa pre reklamácie a vrátenie tovaru:

Siles Group s.r.o.
Hlavní 593
735 43 Albrechtice
Česko

Ako postupovať keď...

1 Je prijatý tovar poškodený

Pri prevzatí zásielky prosím skontrolujte jej stav. Ak je zásielka poškodená (pokrčená, roztrhaná, premočená), ihneď spíšte protokol o poškodení alebo zásielku od prepravcu nepreberajte!

Ak je tovar poškodený, hoci bol obal neporušený, napíšte podrobnosti na info@ministerstvohraciek.sk, kde Vám poradíme jak dále postupovat.

2 Tovar bol dodaný nekompletný alebo nezodpovedá objednanému typu

Prosíme, napíšte podrobnosti na info@ministerstvohraciek.sk, , kde Vám poradíme ako ďalej postupovať.

3 Tovar je nefunkčný

Na posúdenie reklamácie je nutné zaslať nefunkčný tovaru na adresu Siles Group s.r.o., Hlavní 593, Albrechtice 735 43 alebo odovzdať osobne na prevádzke.

Upozornenie

Tovar k reklamácii odovzdávajte vždy kompletný vrátane príslušenstva. V prípade, že sa tovar skladá z veľkého množstva dielov-príslušenstva, informujte sa u predajcu aké diely je nutné k reklamácii odovzdať.

 


 

Ako na reklamáciu

K reklamovanému tovaru priložte kópiu dokladu o zakúpení a stručný popis závady. Pre zjednodušenie reklamácie odporúčame použiť:

Reklamačný list (PDF)

 

 


 

Ako na odstúpenie od zmluvy

K tovaru na vrátenie priložte Odstúpenie od kúpnej zmluvy. Pre zjednodušenie reklamácie odporúčame použiť:

 Odstúpenie od zmluvy (PDF)