Porovnanie a recenzie elektrických autíčok Mercedes Benz G63. Aké vybrať?

Modely Mercedes G63 sú obľúbené aj spoľahlivé elektrické autíčka pre deti. Ich ponuka je značne veľká. Spoločne sa nimi prelistujeme . Pokiaľ máte niektoré z autíčok Mercedes G63 v hľadáčiku, alebo by ste sa radi v modeloch zorientovali, prečítajte si naše porovnanie a recenzie.mercedes-g63-maxi-cerny

Autíčka Mercedes Benz G63 prinesú veľa zábavy deťom i rodičom. Hodia sa pre výlety do mesta i do prírody. Umožňujú deťom prejsť sa v aute prestížnej značky a rodičom ich jazdu bezpečne kontrolovať vďaka diaľkovému ovládaniu. Všetky autíčka tohto modelu majú mäkké odpružené EVA kolesá, ktorá zaistia plynulú jazdu. Nechýbajú ani bezpečnostné pásy, svetlá, alebo hudobný panel na palubnej doske.

Rozdelenie modelov Mercedes G63 

Elektrická autíčka Mercedes Benz G63 sú oficiálne licencované značkou Mercedes Benz Daimler. Prinášajú tak štýlový vzhľad, ale aj kvalitu tejto nemeckej značky. Autíčka majú jasne lomené krivky a sú skôr vojenského a terénneho štýlu. Všetky autíčka sa sústredia na pohodlie vodiča, majú kožené sedačky aj bezpečnostné pásy. Nechýbajú mäkké kolesá z EVA peny, ktorá dobre odpruží aj náročnejší terén.

Všeobecne môžeme autíčka Mercedes G63 rozdeliť na dve kategórie:

  • Modely AMG - Tieto autíčka sú ideálne pre bežné jazdy do menej náročného terénu pre jedného vodiča. Sú to kvalitné autíčka s pohonom dvoch kolies. Majú solídnu výdrž batérie i rýchlosť jazdy.
    • Klasický model Mercedes Benz G63 AMG je najlacnejšie autíčko z tejto ponuky. Odporúčame ho pre milovníkov tohto radikálneho dizajnu, ktorí plánujú bežné jazdenie na dvore, v meste alebo na ľahších terénoch. Môžete ho vyberať v rôznych farebných variantách. Pri prechádzaní modelov sa nenechajte prekvapiť, keď narazíte na dve veľmi podobná autíčka. Mercedes AMG môžete dostať v lakovanej a nelakované úprave.
    • O niečo mohutnejšie a silnejšie sú modely Mercedes Benz AMG MAXI. Tieto autíčka sú väčšie varianty modelu AMG. Sú priestrannejšie. AMG MAXI existuje v dvoch variantách - klasické AMG MAX a AMG MAXI 2019. Modely 2019 sú o niečo odľahčenejšie.
  • modely 6x6 – V úprave 6x6 majú Mercedesy G63 o jeden pár kôl naviac a tiež silnejší výkon. Sú vhodné aj do náročnejšieho terénu a nájdete ich aj v dvojmiestnej variante.
    • Autíčko Mercedes Benz G63 6x6 je silné elektrické autíčko, ktoré môžete vziať aj do náročnejšieho terénu. Je veľmi pohodlné pre svojho vodiča. Má pohon na všetky 4 kolesá. Avšak je určené pre jedno dieťa.
    • Modely Mercedes G63 6x6 majú nosnosť až do 110 kg. Sú určené pre väčšie deti, alebo aj pre rodičov. Tieto silné a kvalitné autá môžete objednávať v bežnej variante, alebo s rozšírenou výbavou o LCD obrazovku. Také autíčko je už naozaj niečo exkluzívneho.

Pre detailnejšie porovnanie si prezrite tabuľku všetkých modelov Mercedes G63:

MB-MAXI-vs-G63

MB-4x6-vs-6x6sk