5 tipov na úžasný vianočný darček

A už je to tu! Po roku Vianoce, Vianoce ... áno, prichádzajú. A s nimi sa opäť všetci pýtame - aký vianočný darček by som mal komu zaobstarať? Ste na e-shope s hračkami, takže s darčekom pre dospelých vám moc neporadíme, ale darčeky pre deti, v tom sme tí najpovolanejší.

Pripravili sme si teda 5 tipov na darčeky pre najmenších, ale aj väčšie deti. Vianočné darčeky pre deti - pre dievčatá aj pre chlapcov rôzneho veku.

Detské elektrické auto Audi R8

Úplne úžasný darček pre malého vodiča. Vhodný pre deti už od 3 rokov. Vďaka diaľkovému ovládaniu máte plnú kontrolu nad pohybom detského autá, a pritom dieťa má pocit, že riadi vlastné vozidlo. A keď je tým vozidlom navyše prestížna značka Audi R8, je hra na vodiča ešte bližšie k skutočnosti.

Vozidlo je v modrom prevedení, takže je to vhodný darček pre chlapca, ale ak v hrudi vašej dcéry bije srdce motoristov, vyberiete si u nás aj elektrické autíčko v dievčenských farbách a prevedeniach.

 

 

Všetky elektrické autá z našej ponuky sú úplne bezpečné vďaka bezpečnostným prvkom vnútri. Audi R8 je vybavené sedačkou z kože a ďalšími doplnkami, ako je klaksón, bezpečnostné pásy, diaľkové ovládanie, svetla a osvetlená prístrojová doska. Vo vybavení je dokonca autorádio s možnosťou napojenia na MP3 prehrávač.

Detské kuchynky

Teraz šikovný vianočný darček pre dievčatá. Detská kuchynka je dôležitým prvkom pre zdravý vývoj detí. Vedieť si pripraviť vlastné jedlo je základom samostatného života. Rozumné mamičky preto svoje deti nevykazujú z kuchyne pri varení, ale zamestnajú ich.

Pre deti je varenie vynikajúca hra, pri ktorej sa ale prirodzene učia. Čomu?

   • plánovaniu práce - pri varení je potrebné vedieť, čo je potrebné urobiť najskôr a aký je postup
   • matematike a fyzike - váženie, meranie a počítanie je neoddeliteľnou súčasťou varenia
   • spolupráci - často spolu varia niekoľko ľudí
   • spoločenskému správaniu - stolovanie tiež patrí k základnému vybaveniu človeka
   • ochote deliť sa - predsa len nevaríme výhradne sami pre seba
   • poriadku - nikto to po tebe neuprace

Je toho určite oveľa viac, čo sa dieťa môže naučiť s detskou kuchynkou, a je to pre neho skvelá zábava. Skvelá a obľúbená je napríklad detská drevená kuchynka s rúrou a príslušenstvom v ružovej farbe.

 

 

Stavebnice Technic

A sme zase u vianočného darčeka pre chlapcov. Stavebnice sú vynikajúce hračkou pre cvičenie jemnej motoriky, priestorovej predstavivosti a logiky.

Stavebnica CADA Technic sú navyše skvelé v tom, že ich dieliky pasujú do dielikov LEGO. Ak teda máte nejaké staršie kostičky tejto iste najznámejší stavebnice, môže ich vaše dieťa použiť a rozšíriť tak možnosti toho, čo možno postaviť.

So stavebnicou CADA Technic získate pre svoje dieťa hneď dvojaký typ zábavy. Najprv dobrodružstvo pri stavbe modelu auta, lode, vrtuľníka či motorky. A následne samotnú hru s postaveným modelom.

Niektoré stavebnice CADA Technic sú vlastne RC modely s diaľkovým ovládaním, čo dáva hre s nimi ešte ďalšie akčné rozmer.

Stavebnica vynikajú kvalitným spracovaním, pevnosťou zložených modelov a samozrejme aj oveľa nižšou cenou, než za akú môžete kúpiť zodpovedajúce model stavebnice LEGO. Napríklad multifunkčný kamión 10v1 na ovládanie môžeme len odporúčiť!

 

 

Domček pre bábiky

Opäť niečo pre dievčatá - domčeky pre bábiky. Hovorí sa, že kým chlapci sa musia otcom naučiť byť, dievčatá sa mamičkami už narodia. Je v tom niečo prirodzené, že keď dáte malému dievčatku do ruky paličku, zabalí ho, prikryje, alebo vezme do náručia a začne ho hojdať ako bábätko. Chlapci naproti tomu majú z každej vetvičky hneď samopal a začnú páliť po nepriateľovi.

Každá dievčatko teda určite nejakú bábiku má. A k tomu patrí aj poriadny domček pre bábiky. Stačí aj malý, kam sa vlastne nezmestí žiadna väčšia bábika, ale len figúrka. Ale v ponuke sú samozrejme aj také domčeky pre bábiky, v ktorom sa aj veľké bábiky môžu "cítiť" ako doma.

Takýto kvalitný drevený domček pre bábiky vydrží v detskom izbičke vašej dcéry i roky a poskytne jej aj jej kamarátkam veľa zábavy. Môže byť vybavený množstvom doplnkov ako nábytok, koberce, bytové doplnky, dokonca môže mať lampičky a lustre, čo svieti a na záhrade gril a bazén. 

 

 

Hojdací koník

Nech sme spravodliví, tak posledný dnešný tip na vianočný darček je vhodný pre chlapcov aj pre dievčatá. Hojdacie kone sú večnou a vďačnou klasikou. Burcujú detskú predstavivosť naozaj mocným spôsobom. Je ľahké sa stať kovbojom, členom bandy pištoľníkov, rytierom alebo princeznou na koni, cirkusovou krasojazdkyňou ... Stačí mať poriadneho koňa.

Mimochodom hojdanie, samotný ten pohyb, je pre deti a ich zdravý vývoj opäť veľmi dôležité. Hojdanie spredu dozadu podľa odborníkov zvyšuje inteligenciu a pomáha v sústredení. Hojdaním sa deti nielen zbaví prebytočnej energie, ale hlavne sa učia udržať rovnováhu, koordinovať pohyby a zároveň musí spevniť celé telo, čím si trénujú svaly a kĺby.

Z našich hojdacích koníkov vyberáme tieto koníky:

 

 

Užite si výber darčekov pre deti na Vianoce

Pri výbere darčekov určite myslite nie na darček samotný, ale hlavne na toho, koho chcete obdarovať. Čo má rád? Čo by ho potešilo? Ako mu ukáže váš darček, že ho máte radi a záleží vám na ňom?

Predstavili sme vám len niekoľko málo hračiek pre deti. Ak sa chcete rozhliadnu po našej ponuke sami, určite nevynechajte naše hračky v zľave .Najdete medzi nimi hračky so zľavou aj viac ako 50%.

Prajeme šťastnú ruku pri výbere vianočného darčeka pre vaše deti a veľa radosti.