Elektrické autíčko pre deti

Nastupovať, pripútajte sa prosím a môžeme vyjsť!

Keď deti nasadnú do elektrického autíčka, rozžiari sa im oči nadšením. Elektrické autíčka majú predsa hrdinovia v každom akčnom filme. Naše značky a dizajn modelov nadchnú chlapcov aj dievčatá. Elektrické autíčko pripraví deti na naozajstný dopravný ruch a prevádzku na cestách. Deti sa priučia pravidlám a zodpovednosti, čo sa im v neskoršom živote môže hodiť, až vymenia svoje detské autíčko za to ozajstné.

Všetky deti rady napodobňujú dospelých. Chlapci aj dievčatá tak často chcú byť pretekári rovnako ako otecko. Elektrické vozidlá sú bezpečné a aj najmenší vodiči si s nimi užijú veľa zábavy, ktorá ich neprestane len tak baviť.

Nájdete u nás tiež elektrické autíčka pre dve deti, v ktorom môže vaše dieťa zviesť svojho najlepšieho kamaráta alebo tiež svoju prvú detskú lásku.

V ponuke nechýbajú ani elektrické autíčka pre väčšie deti, ktoré majú nosnosť až 110 kg.

Všetky elektrické vozidlá očaria deti svojim reálnym vzhľadom a pôsobí tak ako skutočné automobily. Deti si tak užijú veľa zábavy vo svojom vlastnom vymazlenom autíčku.

Inšpirujte sa u nás a vyberte si podľa svojich predstáv z mnohých ďalších modelov.

3 položiek celkom
  • Bezpečnosť: Elektrické autíčka pre deti sú vybavené bezpečnostnými prvkami ako sú pásy a obmedzená rýchlosť, aby sa zabezpečilo bezpečné prostredie pre hranie.
  • Zábava: Poskytujú zábavné a interaktívne zážitky vďaka rôznym funkciám ako sú zvukové efekty, hudobné prvky a svetlá.
  • Rozvoj zručností: Hranie s elektrickými autíčkami pomáha deťom rozvíjať motorické zručnosti, koordináciu a priestorovú orientáciu.
  • Realistický dizajn: Autíčka majú realistický dizajn, ktorý pomáha deťom lepšie si predstaviť svet dospelých vodičov.