Tvarovacie autodráhy

Objavte našu širokú ponuku tvarovacích autodráh, ktoré umožňujú deťom vytvárať vlastné pretekárske trate podľa ich predstáv. Naša kategória tvarovacích autodráh zahŕňa sadu flexibilných dráh a doplnkov, ktoré umožňujú kreatívne stavebné projekty. S možnosťou vytvárať rôzne tvary, slučky a zákruty si deti môžu hrať a experimentovať s rôznymi konfiguráciami trás. Preskúmajte našu ponuku tvarovacích autodráh a prineste do hry kreativitu a zábavu!

2 položiek celkom
Velká autodráha Dinosaurus 233 dílů05
26,90 €
Kód: J-ZA4331
autodráha dinosauři1
Dinosauria autodráha 240 dielov
2 - 5 pracovných dní
26,90 €
Kód: L-9948
  • Kreatívna stavba: Tvarovací autodráhy podporujú kreativitu a fantáziu detí, pretože si môžu vytvárať vlastné trate podľa ich predstáv.
  • Flexibilita: Flexibilné dráhové súčasti umožňujú deťom meniť a upravovať svoje trate podľa aktuálnych predstáv a potrieb.
  • Rozvoj motorických zručností: Stavba a manipulácia s dráhovými súčasťami pomáha deťom rozvíjať motorické zručnosti a jemnú motoriku.
  • Variabilita pretekov: Deti môžu experimentovať s rôznymi tvarmi a konfiguráciami trás, čo prináša nekonečné možnosti pretekov a zábavy.
  • Spoločná zábava: Stavba tvarovacích autodráh je skvelým spôsobom, ako tráviť čas s rodinou a priateľmi, a posilňuje vzájomné vzťahy.