Svetelné autodráhy

Objavte našu širokú ponuku svietiacich autodráh, ktoré prinášajú do vašich pretekov nový rozmer zábavy. Naša kategória svietiacich autodráh ponúka dráhy a sady vybavené LED osvetlením, ktoré dodáva pretekom efektný a atraktívny vzhľad. S rôznymi farebnými kombináciami a svetelnými efektmi si môžete užívať nezabudnuteľné nočné preteky so svojimi priateľmi a rodinou. Preskúmajte našu ponuku svietiacich autodráh a prineste do svojho domova pretekársku magiu!

3 položiek celkom
autodráha gigant (1) Kód: L-6949
svítící autodráha magic tracks (1)
54,90 €
Kód: R-ZKT.6688-611
autodráha (1)
87,90 €
Kód: L-3009
  • Vizuálna atraktivita: LED osvetlenie pridáva autodráham vizuálny efekt, ktorý zaujme každého, či už vo dne alebo v noci.
  • Nočná zábava: Svietiace autodráhy umožňujú hrať si a pretekať aj po stmievaní, čo prináša nový rozmer zábavy a dobrodružstva.
  • Stimulácia zmyslov: Farebné svetlá a svetelné efekty stimulujú zmysly a pridávajú do pretekov ďalšiu úroveň vzrušenia.
  • Inovatívny dizajn: Autodráhy s LED osvetlením majú inovatívny dizajn, ktorý pritahuje pozornosť a dodáva pretekám moderný vzhľad.
  • Podpora sociálnej interakcie: Spoločné hranie sa svietiacimi autodráhami podporuje sociálnu interakciu a posilňuje vzťahy medzi hráčmi.