Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 1505 hodnotení
5
1466x
4
15x
3
3x
2
1x
1
20x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenia súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

Ľ Avatar autora Ľubomír Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.12.2020
Rýchle spracovanie objednávky a ešte rýchlejšia dodávka. Výmena nahlásenej vadnej súčiastky bez problémov. Veľká spokojnosť
Ľ Avatar autora Ľudmila Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.12.2020
DV Avatar autora Drugdova Viera Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.12.2020
Vyborny
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 4.12.2020
A Avatar autora Anna Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.12.2020
Som nad mieru veľmi spokojná, rýchle dodanie, ďakujem ❤️Je to darček pod stromček, Ježiško, takže ešte zabalený, dúfam že bude ok????????
EH Avatar autora Erkan Huseini Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.12.2020
Rýchle dodanie. Spokojnosť veľká. Ďakujem
D Avatar autora Darina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.12.2020
Rýchle dodanie. Spokojnosť.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 1.12.2020
GL Avatar autora Gabriela Lacušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2020
Rychle dodanie spokojnosť s tovarom,odporúčam ????
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 30.11.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.11.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.11.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.11.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.11.2020
B Avatar autora Beáta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 27.11.2020
Veľmi rýchlo doručené spokojná každému odporúčam
EP Avatar autora Elena Pálušová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2020
Rýchle doručenie, som spokojná.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2020
L Avatar autora Lucia Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2020
Veľmi rýchle doručenie, spokojnosť, ešte väčšia bude keď si dcérka rozbali svoj vysnívaný darček ????
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2020
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.11.2020

Ovládacie prvky výpisu

1505 položiek celkom