Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 1505 hodnotení
5
1466x
4
15x
3
3x
2
1x
1
20x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenia súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

LK Avatar autora Ladislav Kovács Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.3.2026
Maximálne
JM Avatar autora Jan Mokran Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.3.2026
Som spokojny.
VŠ Avatar autora Vladimíra ŠÍPOVÁ Hodnotenie obchodu je 4 z 5 hviezdičiek. 4.3.2026
T Avatar autora Tomáš Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. 4.3.2026
Posledný krát co som tu nieco objednávala. Nenávidím ked predajcovia zavádzajú a klamú. 2.3 som objednávala dcérke el.motorku s tym ze na stránke pri tovare mali doručenie od 2-5dni a teda ze mi tovar bude doručený do 6.3. Dnes 4.3 som volal na informácie a slečna mi povie ze to este ani neexpedovali. Keby viem ze niesu schopný tento tovar doručiť, kúpim ho u iného predajcu ktorý ho ma skladom .
PP Avatar autora Peter Pista Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.3.2026
Spokojnosť
AK Avatar autora Alexander Kiss Hodnotenie obchodu je 1 z 5 hviezdičiek. 15.2.2026
Nie som spokojný,nebolo mi doručené presne to čo som si objednal,hlavne že na stránke píšu,že sa dal produkt objednať v šiestích farbách a boli mi doručené 4 rovnake.Z reklamaciou som tiež nepochodil.Sice rychla komunikacia,ale ústretovosť nula bodov
AR Avatar autora Antonin Racko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 14.2.2026
Dobra komunikacia rychlo dorucene zamna 10 hviezdicek dakujem.
ĽK Avatar autora Ľubomír Koštany Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.2.2026
Spokojnosť
FS Avatar autora František Stajanča Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.2.2026
JB Avatar autora Janette Báreková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.2.2026
VV Avatar autora Viliam Voda Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.1.2026
LB Avatar autora Libuša Bardiovská Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.1.2026
Do dvoch dní bol tovar doručený.
DM Avatar autora Daniel Michálik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.1.2026
Velmi ochotne spolupracovali aj pri rieseni problemov, ktore nadsali. Dakujem.
AF Avatar autora Alexander Farkas Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 21.1.2026
Tovar mi bol doručený na Slovensko na druhý deň zvolil som doručenie Expres tovar som objednával telefonicky slečna bola veľmi milá a ochotná z mojej strany maximálna spokojnosť.
JB Avatar autora Juraj Blinka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.1.2026
Spokojnosť s nákupom, rýchle dodanie, prehľadný web.
MO Avatar autora Martina Olajcová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.1.2026
Veľmi dodanie bolo rýchle. Ďakujem
HS Avatar autora Helena Smoľáková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 13.1.2026
Chýba mi k tomu slovenský návod
SK Avatar autora Simona kováčová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.1.2026
PT Avatar autora Patricia Takáčová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.12.2025
Perfektné :)
MH Avatar autora Monika Hejbalová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 28.12.2025
Super hračky

Ovládacie prvky výpisu

1505 položiek celkom