Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 1505 hodnotení
5
1466x
4
15x
3
3x
2
1x
1
20x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenia súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

VU Avatar autora Vladimír Uhlík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.6.2024
T Avatar autora TK Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 9.6.2024
Dobry a rychly obchod
Avatar autora M Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.6.2024
RŠ Avatar autora Radoslav Šoltis Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.6.2024
KW Avatar autora Karol Weisz Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.6.2024
ME Avatar autora Miroslav Eiben Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.6.2024
Dobrý a rýchly obchod s dobrou cenou
LL Avatar autora Lucia Lopusanova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.5.2024
MŠ Avatar autora Mária Šajbidorová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.5.2024
JK Avatar autora Jakub Krnac Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.5.2024
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 24.5.2024
LH Avatar autora Lubo Hulo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 22.5.2024
PO Avatar autora Patrik Opina Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.5.2024
MB Avatar autora Monika Bartošová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.5.2024
MŠ Avatar autora Miroslava Šmondrková Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.5.2024
IK Avatar autora Iveta Kollárová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 18.5.2024
Ste super. Keď pottebujem kúpiť hračku pre vnúča a. nemajú ju v obchode, tak u Vás ju kúpim.
PH Avatar autora Peter Helembai Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 16.5.2024
A Avatar autora Anton Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.5.2024
J Avatar autora Jana Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.5.2024
vsetko ok
Avatar autora M Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 8.5.2024
RM Avatar autora Roman Matusek Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 7.5.2024

Ovládacie prvky výpisu

1505 položiek celkom