Autodráhy 1:64

Objavte široký výber pretekárskych dráh v mierke 1:43 pre váš zážitok z pretekania! Naša kategória pretekárskych áut ponúka prémiové modely, stavebnice a príslušenstvo pre každého nadšenca. Naše autodráhy v mierke 1:43, navrhnuté s detailným dôrazom na kvalitu a vernosť, prinášajú nezabudnuteľné pretekárske dobrodružstvá priamo k vám domov. Objavte svet pretekov s našou širokou ponukou produktov a užite si adrenalínovú jazdu priamo vo vašej obývačke!

3 položiek celkom
autodráha gigant (1)
Rozbalené
42,90 € –18 %
34,90 €
Kód: SLEVA0779
autodráha gigant (1)
45,90 €
Kód: L-3010

Široký výber modelov: ponúkame rôzne modely v mierke 1:43, aby si každý zákazník našiel ten správny model pre svoje pretekárske potreby.
Vysoká kvalita: naše modely pretekárskych áut sú navrhnuté s dôrazom na detaily a kvalitu, aby poskytovali realistický zážitok z pretekania.
Kompletné súpravy: Okrem samotných pretekárskych modelov ponúkame aj kompletné súpravy s príslušenstvom, ktoré vám umožnia okamžite začať pretekať bez ďalšieho vybavenia.
Zábava pre všetky vekové kategórie: Pretekárske dráhy v mierke 1:43 sú vhodné pre pretekárov všetkých vekových kategórií, od detí až po dospelých.
Možnosti tréningu.
Skvelý spôsob, ako stráviť čas s rodinou: Automobilové preteky sú skvelým spôsobom, ako sa podeliť o vzrušenie a zábavu s rodinou a priateľmi a vytvoriť si spoločné spomienky.