Elektrická motorka Night Rider biela

Kód: R-PA.JT5158.BI
143,90 € 118,93 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
  • Detská elektrická motorka Night Rider je vhodná pre deti od 3 rokov
  • Športová motorka pre všetkých mladých nadšencov do motocyklov
  • Motorka má hudobný panel s MP3, USB a SD melódiami

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte prvé vozidlo pre dieťa? Alebo je vaše batoľa fanúšikom rôznych typov dvojkoliek? Našli ste správne miesto - predstavujeme nádhernú motorku Night Rider , ktorá určite splní požiadavky ako malého vodiča, tak jeho rodičov. Čím sa líšia? Senzačné, športové silueta, pútavé farby a inovatívne riešenie, ktoré poháňa batériu vozidla.

Motorka má malé detaily, ktoré jej dodávajú športový charakter a nádych. Celý vzhľad je fenomenálny - je ovplyvnený charakteristikou designu motorov a pretekárov v plnej veľkosti, ktorý sa skladá z výrazu vyjadreného geometriou detailov.

Detská motorka má pomocné kolieska, ktoré budú veľkou pomocou pre všetky deti, ktoré nezvládajú nezávislé riadenie v kombinácii s udržiavaním rovnováhy. Oporné kolesá namontované vzadu prichádzajú k záchrane, takže jazda je pre dieťa pohodlná a bezpečná. Ovládanie vozidla je veľmi jednoduché - stačí, aby sa mladý vodič pohodlne posadil na sedadlo a stlačil tlačidlo ŠTART, ktoré sa nachádza v strede motora, a potom pravou nohou stisol plynový pedál. Pripravený, teraz môže pokračovať! Zastavenie vozidla je rovnako jednoduché - všetko, čo musíte urobiť, je odstrániť nohu z plynu a motor sa zastaví. Ide o veľmi jednoduché a bezpečné riešenie.

Konštrukcia dvojkolesového vozidla je založená na dvoch veľkých plastových kolesách, ktoré majú protektorovanú štruktúru, vďaka čomu bude batoľa jazdiť na svojom vozidle nielen na rovnom, hladkom povrchu. Veľkou variáciou zábavy je klaksón a hudobný panel, vďaka ktorému môže dieťa cestovať so svojimi obľúbenými melódiami v pozadí.

Rýchlosť, ktorú môže motorka dosiahnuť, je medzi 3 a 4 km/h, čo znamená, že každý vodič pre nich nájde správne tempo. Nízka hmotnosť vozidla asi 10 kg a kompaktné rozmery prispôsobené deťom vo veku niekoľkých rokov umožňujú vziať so sebou motorku kamkoľvek budete chcieť. Myslíme si, že to bude senzačný doplnok k rodinným prechádzkam a východom do parku, počas ktorého sa batoľa unaví dlhými prechádzkami.

Detská motorka Night Ride podľa pokynov výrobcu je určený pre všetkých vodičov starších ako 3 roky. Hračka na batérie je veľmi bezpečná, čo ešte viac zdôrazňuje certifikát CE, ktorý potvrdzuje zhodu s požiadavkami platnými v Európskej únii. Detský bicykel bol vyrobený z odolného, ​​pevného a predovšetkým certifikovaných materiálov najvyššej kvality, ktoré v kombinácii so zavedením pozornosti k detailom zaručuje dlhú a pohodlnú zábavu.

Špecifikácia
Motor: 1x6V, 16000RPM
Batéria: 6V4Ah
Kolesá: plastové kolesá
Rýchlosť: 1 rýchlosť - vpred

Vybavenie
Zvuky: zvuky volantu, MP3, SD, USB
Tlačidlo: Štart
Plastové sedadlo: 37 x 14 cm

Rozmery
Veľkosť vozidla: 103 x 53 x 62,5 cm
Hmotnosť vozidla: 9,85 kg
Veľkosť balenia: 82 x 53 x 28 cm
Hmotnosť balenia: 11,7 kg
Maximálne zaťaženie: 30 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické motorky pre deti
Záruka: 2 roky
Farba: Biela
Materiál: Plast
Určenie: Pre väčšie deti, Pre chlapcov, Pre dievčatá
Vek: 3+
Druh kolies: Plastové
Hudobný panel: MP3, USB vstup, SD karta
? Odporúčaný vek: 3, 4, 5
Rýchlosť: 3, 4
Stav: Nové
Typ vozidla: Motorka
Vlastnosti: S balančnými kolieskami
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: