Nočník Modrý s Korunou Pre Bábätko

Kód: L-5990
35,90 € 29,67 € bez DPH
2 - 5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Hudobný nočník 3v1 modrý

Váš malý špunt statočne zvláda každodenné výzvy? Ešte ho čaká mnoho nových úloh. Jedným z nich je určite výcvik čistoty. Prezentovaný nočník 2v1 je navrhnutý s ohľadom na najmenšie ratolesti, ktoré sa učia byť nezávislé. Detský nočník je veľmi praktickým nástrojom, ktorý pomáha v tréningu samostatného použitia toalety. Príjemné a jednoduché dizajnové prevedenie predmetu zaistí, že dieťa nebude rozptýlené nadbytkom podnetov, čo mu uľahčí adaptáciu na novú výzvu a zároveň posilní jeho samostatnosť. Hudobný nočník je napájaný batériami 2x "AA" , ktoré nie sú súčasťou balenia.

Nočník pre bábätko 3 v 1 je možné používať ako:

- pohodlný a praktický nočník , ktorý uľahčuje prvotnú fázu výučby samostatného použitia toalety,

- nadstavec na toaletu , čo je skvelé riešenie pre staršie deti. Jeho umiestnenie na toaletnú doštičku zmenší jeho obvod, čo umožní dieťaťu bezpečne používať toaletu.

- podstavec s protišmykovým povrchom, ktorý uľahčí dieťaťu dosiahnutie na umývadlo alebo kúpeľňové skrinky. Tento podstavec je tiež skvelým nápomocným projektom pri použití plnohodnotnej toalety - stačí zdvihnúť veko nočníka a premení sa na praktický podstavec.

Farebný nočník je veľmi praktický, čo dokazuje nielen jeho mnohostrannosť, ale aj jednoduchú údržbu. Iná ako náročná úloha - stačí vybrať časť umiestnenú v nočníku, vyprázdniť ju a čisto ju vypláchnuť pod tečúcou vodou s použitím čistiaceho prostriedku.

Rozmery nočníka:

Šírka: 30 cm

Dĺžka: 34 cm

Výška: 21 cm

Výška s otvoreným vekom: 44 cm

Rozmery Balenie:

35 cm x 35 cm x 20 cm

'

Dodatočné parametre

Kategória: Nočníky a detské pisoáre
Potrebné batérie: AA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: