Interaktívne elektrické autíčko s podsvieteným herným panelom

Kód: L-3598
60,90 € 50,33 € bez DPH
2 - 5 pracovných dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Farebné chodítko s multifunkčným zvukovým panelom

Táto hračka pre batoľatá, ktorú vám predstavujeme, kombinuje funkciu vzdelávacieho panelu a chodítka v jednom. Chodítko je odporúčané pre všetky malé deti, ktoré sa dožili 9 mesiacov. Jeho použitie počas hry pomáha v učení dieťaťa ísť samostatne . Dizajn chodítka bol vytvorený s ohľadom na potreby najmladších, čo zaisťuje bezpečnú konštrukciu a výrobu z certifikovaných materiálov vysokej kvality. Ak chcete, aby sa vaše dieťa hralo na jednom mieste, môžete zablokovať zadné kolesá a tiež naliať vodu do špeciálnej nádobky na zadnej strane produktu, čo ho urobí stabilným.

Na prednej strane chodítka je farebný vzdelávací panel , ktorý je odnímateľný, čo umožňuje hru v postieľke alebo na cestách bez nutnosti použitia zvyšku vybavenia. Čo ponúka tento interaktívny panel?
- klávesy pre vytvorenie inšpiratívnych tónov solfége stupnice, skladajúci sa z označených tlačidiel od 1 do 7, ako aj roztomilými kresbami zvieracích hlavičiek,
- Trojozubené kolesá, ktoré sa navzájom otáčajú,
- Farebné, svetlo vydávajúce geometrické tvary a ich rámčeky na šnúrkach, ktoré dieťa môže vzájomne prispôsobovať a stlačiť,
- Chlapca v medveďom oblečku, ktorý po stlačení posiela vrelé pozdravy a uvádza do hry (v anglickom jazyku),
- Funkčné tlačidlá v pravom dolnom rohu panelu, ktoré spúšťajú detskú pieseň, zvuky bicích a Zvukové efekty,
- Slnko svietiace v rytme hudby,
- Odnímateľný telefón, ktoré môže byť tiež použité ako hračka pre dieťa.

Predstavené chodítko kombinované so vzdelávacím panelom nielen uľahčuje učenie chôdzu, ale tiež podporuje jazykový, senzorický a motorický vývoj dieťaťa a učí ho formy, číslice a písmená.

Vzdelávacie chodítko s interaktívnym zvukovým panelom je veľmi jednoduché na obsluhu. Súčasťou balenia je detailný, obrázkový návod na montáž. Hračka je balená v veľkej, farebnej krabici, čo ju robí výborným darom pre novopečených rodičov. Chodítko je napájané 3 kusmi AA 1,5 V batériou, disponuje certifikátom CE .

Rozmery častí chodítka:
- interaktívny panel: 28,5 cm x 33 cm x 5 cm,
- chodítko: 40 cm x 35 cm x 48,5 cm.

Rozmery balenia :
65 cm x 14 cm x 46 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Chodítko
Potrebné batérie: AA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: