Elektrická motorka Night Rider modrá

Kód: R-PA.JT5158.NB
143,90 € 118,93 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
  • Detská elektrická motorka Night Rider je vhodná pre deti od 3 rokov
  • Športové motorka pre všetkých mladých nadšencov do motocyklov
  • Motorka má hudobný panel s MP3, USB a SD melódiami  

Detailné informácie

Podrobný popis

Hľadáte prvé vozidlo pre dieťa? Alebo je vaše batoľa fanúšikom rôznych typov dvojkoliek? Našli ste správne miesto - predstavujeme nádhernú motorku Night Rider, ktorá určite splní požiadavky ako malého vodiča, tak jeho rodičov. Čím sa líšia? Senzačný, športové silueta, pútavé farby a inovatívne riešenie, ktoré poháňa batériu vozidla.

Motorka má malé detaily, ktoré jej dodávajú športový charakter a nádych. Celý vzhľad je fenomenálny - je ovplyvnený charakteristikou dizajnu motorov a pretekárov v plnej veľkosti, ktorý sa skladá z výrazu vyjadreného geometriou detailov.

Detská motorka má pomocné kolieska, ktoré budú veľkou pomocou pre všetky deti, ktoré nezvládajú nezávislé riadenie v kombinácii s udržiavaním rovnováhy. Oporná kolesá, namontované vzadu prichádzajú k záchrane, takže jazda je pre dieťa pohodlná a bezpečná. Ovládanie vozidla je veľmi jednoduché - stačí, aby sa mladý vodič pohodlne posadil na sedadlo a stlačil tlačidlo START, ktoré sa nachádza v strede motora, a potom pravou nohou stlačil plynový pedál. Pripravený, teraz môže pokračovať! Zastavenie vozidla je rovnako jednoduché - všetko, čo musíte urobiť, je odstrániť nohu z plynu a motor sa zastaví. Jedná sa o veľmi jednoduché a bezpečné riešenie.

Konštrukcia dvojkolesového vozidla je založená na dvoch veľkých plastových kolesách, ktoré majú protektorované štruktúru, vďaka čomu bude batoľa jazdiť na svojom vozidle nielen na rovnom, hladkom povrchu. Veľkou variácií zábavy je klaksón a hudobné panel, vďaka ktorému môže dieťa cestovať so svojimi obľúbenými melódiami v pozadí.

Rýchlosť, ktorú môže motorka dosiahnuť, je medzi 3 a 4 km / h, čo znamená, že každý vodič pre nich nájde správne tempo. Nízka hmotnosť vozidla asi 10 kg a kompaktné rozmery prispôsobené deťom vo veku niekoľkých rokov umožňujú vziať so sebou motorku kamkoľvek budete chcieť. Myslíme si, že to bude senzačný doplnok k rodinným prechádzkam a východom do parku, počas ktorého sa batoľa unaví dlhými prechádzkami.

Detská motorka Night Ride podľa pokynov výrobcu je určený pre všetkých vodičov staršie ako 3 roky. Hračka na batérie je veľmi bezpečná, čo ešte viac zdôrazňuje certifikát CE, ktorý potvrdzuje zhodu s požiadavkami platnými v Európskej únii. Detský bicykel bolo vyrobené z odolného, pevného a predovšetkým certifikovaných materiálov najvyššej kvality, ktoré v kombinácii so zavedením pozornosti k detailom zaručuje dlhú a pohodlnú zábavu.

špecifikácie
Motor: 1x6V, 16000RPM
Batéria: 6V 4Ah
Kolesá: plastové kolesá
Rýchlosť: 1 rýchlosť - vpred

vybavenie
Zvuky: zvuky volantu, MP3, SD, USB
Tlačidlo: Štart
Plastové sedadlo: 37 x 14 cm

Rozmery
Veľkosť vozidla: 103 x 53 x 62,5 cm
Hmotnosť vozidla: 9,85 kg
Veľkosť balenia: 82 x 53 x 28 cm
Hmotnosť balenia: 11,7 kg
Maximálne zaťaženie: 30 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické motorky pre deti
Záruka: 2 roky
Farba: Biela, Modrá
Materiál: Plast
Určenie: Pre väčšie deti, Pre chlapcov, Pre dievčatá
Vek: 3+
Druh kolies: Plastové
Hudobný panel: MP3, USB vstup, SD karta
Rýchlosť: 3, 4
Stav: Nové
Typ vozidla: Motorka
Vlastnosti: S balančnými kolieskami
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: