Covid19 info: Zdravie je to najdôležitejšie čo máme. Preto objednávky odosielame do 24h, za prísneho dodržiavania hygienických a bezpečnostných predpisov.

Detská trojkolka PRO800 čierna POUŽITÁ

Kód: L-6916
17,90 € –34 %
vlak (1)
17,90 € –34 % 11,90 € 9,92 € bez DPH
Skladom

Trojkolka 3 v 1 vďačí za svoju popularitu najmä senzačnému dizajnu, najvyššej kvalite výkonu a schopnosti prispôsobiť sa všetkým potrebám batoľa. Trojkolka môže rásť s vaším dieťaťom!

POUŽITÝ

Detailné informácie

Podrobný popis

Je vybavená okrem iného pedále, blatníky, dvojitými opierkami nôh a pohodlným sedadlom so sklopnou strechou chrániacou pred slnečnými lúčmi alebo vetrom. Silná a pevná konštrukcia trojkolky PRO800 je namontovaná na troch nafúknutých kolesách, ktoré zaručujú pohodlnú a príjemnú jazdu - behúňa, ktorý zaručuje vysokú trakciu, ktorá umožňuje voľnú jazdu na rôznych typoch povrchov. Konštrukcie predloženého vozidlá má nožnej brzdy a spojku v prednom kolese.

Pohodlnosť malého cyklistov je zvýšená mäkkým silným poťahom sedadla, ktorý je spojený s bezpečnostnými pásmi - ako vo forme ramenných popruhov, tak i bedrovým pásom, a medzi nohami. A čo viac - opierka hlavy je samostatným prvkom podpory, vďaka ktorému môžete prispôsobiť jej výšku výške dieťaťa, zatiaľ čo stlačením tlačidla môžete otočiť sedadlo tak, aby batoľa sedelo s tvárou otočeným k vám. V reakcii na potreby rodičov konštruktéri PRO800 umiestnili v zadnej časti vozidla tyč s držadlami potiahnutou príjemne na dotyk ekologickou kožou, ako aj, do ktorého možno umiestniť najdôležitejšie veci.

Úpravy, ktoré môžu nastať pri konštrukcii trojkolesového bicykla, závisí len na vašich potrebách a na fázu, v ktorej je batoľa v súčasnej dobe. Postupom času sa môžete opierky pre malé deti vzdať, sklopiť opory pre staršie dieťa, takže batoľa konečne poháňa kolo silou jeho nôh. Ak si však všimnete, že môže sedieť stabilne na svojom sedadle, pomaly sa vzdávajte bezpečnostných pásov a bezpečnostných bariér.

Podľa pokynov výrobcu je trojkolesové bicykel pre deti určené všetkým deťom vo veku od 6 do 60 mesiacov, ktorých hmotnosť nepresahuje 25 kg. Univerzálny trojkolka pre batoľatá je označená certifikátom CE.

Rozmery trojkolky PRO800:
- priemer kolesa: 26 cm
- šírka kolesa: 5,5 cm
- rozchod zadného kolesa: 45 cm
- celková výška: 110 cm
- dĺžka: 120 cm
- šírka: 53 cm
- sedadlo: 28 cm x 21 cm
- výška operadla: 28 cm - 39 cm
- vzdialenosť od stredu sedadla k pedálom: 40 cm
- šírka riadidiel: 42 cm

Dodatočné parametre

Kategória: Vláčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Farba: Čierna
Nosnosť: 25 kg
Vek: 1 - 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: