Tooky Toys Farebná drevená dúha

Kód: M-786816
28,90 € 23,88 € bez DPH
Vypredané
Položka bola vypredaná…
  • rozvíja logické myslenie detí
  • napomáha manuálnej zručnosti
  • učia koncentráciu a trpezlivosti
  • hračka z kvalitného dreva

Detailné informácie

Podrobný popis

Drevená dúha od značky TOOKY TOY určite prebudí fantáziu aj vášho dieťaťa. Dieťa z drevených dielov môže naaranžovať dúhu a objaviť poradie, v ktorom sú farby usporiadané. Tieto farebné drevené oblúky majú oveľa viac možností, než by sa na prvý pohľad zdalo. Môže vytvoriť farebný tunel alebo môžete naskladať jeden na druhý a vytvoriť efektné veže . V skutočnosti to, čo bude vytvorené z Dúhy, závisí iba od kreativity dieťaťa. Hračka bude rozvíjať manuálnu zručnosť, kreativitu a predstavivosť dieťaťa a zlepší koncentráciu. Preneste dúhu z oblohy do detskej izby.
Hračka je skvelá na rozvoj fantázie, jemnej motoriky, koordinácie oko-ruka, logického myslenia, ale aj na učenie farieb a tvarov.

Tooky Toy je spoločnosť vyrábajúca drevené hračky pre deti , ktorá je na trhu od roku 2004.   Hračky Tooky Toy majú všetky certifikáty potvrdzujúce nezávadnosť ekologických výrobkov.   Dobre vyhladené, bez úlomkov a ostrých hrán, hračky sú pokryté iba bezpečnými, netoxickými farbami, farbivami a lakmi.   To všetko robí hračky Tooky Toy milovanej deťmi a oceňované rodičmi po celom svete.

Rozmer balenia: 29 x 5,5 x 16 (cm)

Dodatočné parametre

Kategória: Drevené hračky
Záruka: 2 roky
Materiál: Drevo
Vek: 3+
Potrebné batérie: AA
Stav: Nové
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: