Covid19 info: Zdravie je to najdôležitejšie čo máme. Preto objednávky odosielame do 24h, za prísneho dodržiavania hygienických a bezpečnostných predpisov.

Detské elektrické autíčko Mercedes GTR 2x45W biele

Kód: L-3867
213,90 € 178,25 € bez DPH
2 - 7 pracovných dní

Detské elektrické autíčko licencované značkou MERCEDES BENZ.

Autíčko je vybavené FM rádiom a prípojkou pre USB, SD kartu a MP3.

kolesá EVA

Diaľkové ovládanie

Vhodné pre deti od 3 rokov

Detailné informácie

Podrobný popis

Detský Mercedes GT R v biele farbe

(↓ tento obrázok slúži ako ukážka v inej farbe ↓)

) pol_pl_Auto-na-Akumulator-BBH-0005-Zielony-3868_6

Fantastické autíčko s svetoznámym logom - Mercedes GTR je vozidlo, ktoré nepochybne pritiahne pozornosť všetkých okoloidúcich. To poteší okrem iného svoju siluetou, predĺženou kapotou, športovým spojlerom a vertikálnym rebrovaním. Biely Mercedes je auto, ktoré sa dá nazvať snom každého dieťaťa.

Čo skrýva prezentované vozidlo "pod kapotou"? Dva motory, každý 45W, 12V4,5Ah batérie a automatická prevodovka s tromi rýchlosťami na výber. Neznie to tak príťažlivo? Ďalšou výhodou zeleného vozidla Mercedes GTR je jeho zabudovanie na mäkkých kolesách EVA, vyrobených zo špeciálnych, inovatívnych plastov, rovnako ako predných a zadných LED svetiel a osvetlené palubnej dosky vnútri, napodobňujúci špeciálne indikátory a hodiny.

Manipulácia s miniaturizovanými vozidlom je veľmi jednoduchá. Akumulátorový Mercedes s licenciou Daimler podľa pokynov výrobcu je určený pre všetky deti od 3 rokov, ale vďaka 2,4G diaľkovému ovládaniu, ktoré je súčasťou sady, môže byť použitý aj mladšími deťmi. Auto je pripevnené špeciálnym tlačidlom umiestneným vedľa volantu s húkačkou a zvuky, čo je veľmi jednoduché riešenie. Aby bolo možné vozidlo zastaviť, stačí len zložiť nohu z plynového pedála alebo v prípade núdze použiť diaľkové ovládanie pre rodičov.

Prvkom, ktorý nemohol chýbať v elektrickom aute poháňanom batérií, je hudobný prehrávač. Rádio FM je pripojené k portu USB a tiež na pamäťovú kartu SD, čo umožňuje cestovať s obľúbenými piesňami na pozadí. Hneď nad ním je spínač, ktorý umožňuje zapnúť a vypnúť svetlomety tak, aby sa dieťa cítilo ako v skutočnom vozidle. Jediným obmedzením pred hraním so zeleným vozidlom Mercedes GTR je hmotnosť - maximálne zaťaženie akumulátorového vozidla je 30 kg.

Športové vozidlo Mercedes GTR, ktorý sa kúpal v elegantnej biele farbe, bol vyrobený s najväčšou starostlivosťou, ktorú možno vidieť pri pohľade na všetky detaily. Pre jeho výrobu bol použitý certifikovaný materiál, bezpečný pre deti, vďaka čomu bolo vozidlo označené certifikátom CE potvrdzujúcim splnenie noriem Európskej únie. Autíčko je zabalené v pôvodnom kartóne, jeho montáž je rýchla a jednoduchá - trvá asi 30 minút.

pol_pl_Auto-na-Akumulator-BBH-0005-Zielony-3868_11

Rozmery balenia: 108 cm x 56 cm x 29 cm.

Hmotnosť: 15 kg

Model: Mercedes GT R
Farba: Biela


TechnicKÉ ÚDAJE
Motor: 2x45W
Batérie: 1x12V4,5Ah
Prevodovka: Automaticky, 3 rýchlosti
Rozmery vozidla: 110 cm x 67 cm x 46 cm
Rýchlosť: 3-5 km / h
Vlastná hmotnosť: 13 kg
Max. Zaťaženie: 30 kg
Doba nabíjania: 8 hodín
Doba pôsobenia: 1-2 hodiny
Brzda: Automaticky po uvoľnení plynového pedálu, núdzového zastavenia s diaľkovým ovládaním (P)

pol_pl_Auto-na-Akumulator-BBH-0005-Zielony-3868_14

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické autíčka
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15 kg
Batéria: 12V 4,5Ah
Farba: Biela
Licencia: Mercedes - Benz
Nosnosť: 30 kg
Vek: 3+
Výkon: 2x45W
Rýchlosť: 3 - 5 km/h
Hmotnosť: 13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: